Autoryzowany punkt sprzedaży w Kaliszu ul. Dobrzecka 9 (Przy skrzyżowaniu z Al. Woj. Polskiego)

Produkcja

Firma „PETECKI” od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce przedsiębiorstw produkujących stolarkę budowlaną z PCV i aluminium. Swoją produkcję opieramy o zintegrowane oprogramowanie komputerowe, najwyższej klasy surowce i materiały. Są nimi wysokogatunkowe profile PCV niemieckiej firmy Rehau, szyby zespolone brytyjskiego koncernu Pilkington oraz okucia wiodącego na rynku europejskim producenta - Roto Frank. W produkcji ślusarki aluminiowej korzystamy z architektonicznych systemów profili aluminiowych firmy Yawal i Reynaers.

Produkcja odbywa się na nowoczesnych, sterowanych automatycznie liniach technologicznych, pozwalających uzyskać dokładność i wysoką powtarzalność w cyklu produkcyjnym. Produkowane wyroby monitorowane są na każdym etapie, co pozwala na bieżące eliminowanie błędów. Chcąc zapewnić najwyższą jakość oferowanych wyrobów, poddajemy swoją produkcję zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym - rygorystycznym - systemom kontroli. Dbałość firmy o wysoką jakość procesu produkcji, produktów i obsługi klienta potwierdzona została także certyfikatem ISO 9001-2000.

Dynamiczny rozwój Firmy „PETECKI” miał wpływ na powiększenie powierzchni produkcyjnej. Obecnie stolarka budowlana produkowana jest w trzech zakładach Łodzi, Łasku i Gostyninie.

Fotografie