Autoryzowany punkt sprzedaży w Kaliszu ul. Dobrzecka 9 (Przy skrzyżowaniu z Al. Woj. Polskiego)
„Złoty Kask” nagroda dla Firmy PETECKI na Targach INTERBUD 2010

Po raz kolejny Firma PETECKI została nagrodzona podczas Targów Budownictwa INTERBUD odbywających się Łodzi. W tym roku, została wyróżniona przez Polską Izbę Przemysłowo-Handlową Budownictwa i otrzymała statuetkę „Złoty Kask 2010” za drzwi dla budownictwa niskoenergetycznego i pasywnego.

» więcej
Nowy produkt firmy PETECKI – Premiera na Targach INTERBUD 2010

Oferta Firmy ”PETECKI” skierowana do budownictwa pasywnego poszerzona została o stolarkę drzwiową. Oferowane drzwi cechuje bardzo niski współczynnik przenikania ciepła UD≤ 0,80 W/m2K i stanowi dopełnienie oferty termoizolacyjnej stolarki otworowej.

» więcej

Aktualności

Nowy produkt firmy PETECKI – Premiera na Targach INTERBUD 2010

Światowe trendy rozwoju nowoczesnego budownictwa w ostatnich latach wyraźnie skierowane są na projekty energooszczędne. Główną zasadą budownictwa pasywnego i niskoenergetycznego jest optymalizacja pozyskiwania ciepła przy zagwarantowaniu redukcji jego strat do minimum. Kluczowym elementem tych technologii jest zmniejszenie współczynnika przenikania ciepła wszystkich przegród zewnętrznych budynku, wśród których znaczący wpływ na bilans energetyczny ma stolarka otworowa.

W ciągu ostatnich miesięcy na rynku wyrobów budowlanych są dostępne okna o obniżonych parametrach przenikania ciepła, co jest dowodem, iż światowe tendencje zaczynają przenikać do rodzimego budownictwa poprzez coraz większą świadomość, nie tylko wśród projektantów, ale także inwestorów.

Firma „PETECKI” od ponad roku produkuje, cieszące się ogromnym zainteresowaniem, okna do domów pasywnych i niskoenergetycznych. Ich premiera odbyła się w lutym ubiegłego roku podczas Łódzkich Targów Budownictwa INTERBUD 2009. Prezentowane przez Firmę „PETECKI” okna z profili GENEO®, z tworzywa nowej generacji RAU-FIPRO®, spotkały się ze szczególną uwagą licznego grona zwiedzających, poszukujących nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa. Jakość, innowacyjność i szczególna charakterystyka termoizolacyjna produktu została także uznana przez Targową Komisję Konkursową, która spośród bogatej oferty prezentowanych na targach produktów, okna Firmy PETECKI dla budownictwa pasywnego i niskoenergetycznego, uhonorowała najwyższym wyróżnieniem -„ZŁOTYM MEDALEM TARGÓW INTERBUD 2009”.

W ostatnim czasie oferta Firmy ”PETECKI” skierowana do budownictwa pasywnego poszerzona została o stolarkę drzwiową. Oferowane drzwi cechuje bardzo niski współczynnik przenikania ciepła UD ≤0,80 W/m2K i stanowi dopełnienie oferty termoizolacyjnej stolarki otworowej.

Drzwi zewnętrzne, PVC do domów pasywnych i niskoenergetycznych produkowane przez Firmę „PETECKI” są odpowiedzią na niszę w rynkowej ofercie wyrobów budowlanych i spełniają najwyższe oczekiwania pod względem termoizolacyjności według standardów budownictwa pasywnego, ochrony przed włamaniem i izolacyjności akustycznej. Wartość produktu wzmocniona zostaje przez jego długą żywotność ze względu na technologię konstrukcji i materiałów, z których jest zbudowany. Ponadto, drzwi Firmy „PETECKI” jako element wykończenia budynku, zaspokajają oczekiwania inwestorów w zakresie walorów estetycznych ze względu na wyjątkowy design wyznaczony przez niewidoczny profil skrzydła i dekoracyjne elementy wykończenia (stal nierdzewna, przeszklenia etc.)

INTERBUD 2010 - Łódź

W dniach 11-14 lutego 2010 zapraszamy Państwa do Łodzi do odwiedzenia stoiska firmy „PETECKI” w trakcie Targów INTERBUD (pawilon 3 – HALA EXPO, stoisko 12), gdzie będą mogli Państwo zobaczyć opisany powyżej produkt oraz uzyskać szczegółowe informacje od naszych doradców.