Autoryzowany punkt sprzedaży w Kaliszu ul. Dobrzecka 9 (Przy skrzyżowaniu z Al. Woj. Polskiego)
„Złoty Kask” nagroda dla Firmy PETECKI na Targach INTERBUD 2010

Po raz kolejny Firma PETECKI została nagrodzona podczas Targów Budownictwa INTERBUD odbywających się Łodzi. W tym roku, została wyróżniona przez Polską Izbę Przemysłowo-Handlową Budownictwa i otrzymała statuetkę „Złoty Kask 2010” za drzwi dla budownictwa niskoenergetycznego i pasywnego.

» więcej
Nowy produkt firmy PETECKI – Premiera na Targach INTERBUD 2010

Oferta Firmy ”PETECKI” skierowana do budownictwa pasywnego poszerzona została o stolarkę drzwiową. Oferowane drzwi cechuje bardzo niski współczynnik przenikania ciepła UD≤ 0,80 W/m2K i stanowi dopełnienie oferty termoizolacyjnej stolarki otworowej.

» więcej

Aktualności

„Złoty Kask” nagroda dla Firmy PETECKI na Targach INTERBUD 2010

Po raz kolejny Firma PETECKI została nagrodzona podczas Targów Budownictwa INTERBUD odbywających się Łodzi. W tym roku, w XVII edycji, drugiej pod względem wielkości wystawy gospodarczej branży budowlanej w Polsce, organizowanej przez firmę INTERSERVIS pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury, Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa oraz Wojewody Łódzkiego została wyróżniona przez Polską Izbę Przemysłowo-Handlową Budownictwa i otrzymała statuetkę „Złoty Kask 2010”.

Kapituła konkursowa wyróżniła drzwi zewnętrzne PVC, idealne do domów pasywnych, charakteryzujące się bardzo niskim współczynnikiem przenikania ciepła Ud≤ 0,8 W/m2K, potwierdzonym badaniami w Passivhaus Instytut w Darmstadt. Doceniono również konsekwentne wdrażanie nowoczesnych i energooszczędnych technologii oraz wypełnienie niszy rynkowej w obszarze drzwi zewnętrznych PVC przeznaczonych do budownictwa pasywnego i niskoenergetycznego (podczas ubiegłorocznych targów INTERBUD okna z profili GENEO®, z tworzywa nowej generacji RAU-FIPRO®, zostały także uznane przez Targowa Komisję Konkursową, która nagrodziła ten produkt „Złotym Medalem Targów INTERBUD 2009”).

Nagrodzone drzwi i okna spełniają najwyższe oczekiwania pod względem termoizolacyjności według standardów budownictwa pasywnego, ochrony przed włamaniem i izolacyjności akustycznej.