Autoryzowany punkt sprzedaży w Kaliszu ul. Dobrzecka 9 (Przy skrzyżowaniu z Al. Woj. Polskiego)
„Złoty Kask” nagroda dla Firmy PETECKI na Targach INTERBUD 2010

Po raz kolejny Firma PETECKI została nagrodzona podczas Targów Budownictwa INTERBUD odbywających się Łodzi. W tym roku, została wyróżniona przez Polską Izbę Przemysłowo-Handlową Budownictwa i otrzymała statuetkę „Złoty Kask 2010” za drzwi dla budownictwa niskoenergetycznego i pasywnego.

» więcej
Nowy produkt firmy PETECKI – Premiera na Targach INTERBUD 2010

Oferta Firmy ”PETECKI” skierowana do budownictwa pasywnego poszerzona została o stolarkę drzwiową. Oferowane drzwi cechuje bardzo niski współczynnik przenikania ciepła UD≤ 0,80 W/m2K i stanowi dopełnienie oferty termoizolacyjnej stolarki otworowej.

» więcej

Aktualności

 Dwie nagrody dla Firmy PETECKI na XVIII Targach Budownictwa INTERBUD 2011

 

           

 

Dwie nagrody dla Firmy PETECKI na XVIII Targach Budownictwa INTERBUD 2011 za  drzwi zewnętrzne z tworzywa RAU-FIPRO® (system GENEO®) z ukrytymi zawiasami dla budownictwa pasywnego i niskoenergetycznego. 

Po raz kolejny Firma PETECKI została nagrodzona podczas Targów Budownictwa INTERBUD odbywających się Łodzi. W tym roku, w XVIII edycji, drugiej pod względem wielkości wystawy gospodarczej branży budowlanej w Polsce, organizowanej przez firmę INTERSERVIS pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury, Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa oraz Wojewody Łódzkiego została wyróżniona dwukrotnie.

Za swój najnowszy produkt drzwi zewnętrzne z tworzywa RAU-FIPRO® (system GENEO®) dla budownictwa pasywnego i niskoenergetycznego, z ukrytymi zawiasami otrzymała od Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa godło „Złoty Kask 2011”, swoją nagrodę przyznał im także Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego.

Nagrodzone drzwi z profili GENEO® są kolejnym, nowatorskim rozwiązaniem stolarki otworowej dla inwestorów oraz projektantów budownictwa pasywnego i niskoenergetycznego, w którym najważniejszym parametrem jest niski współczynnik przenikania ciepła. W oferowanym produkcie współczynnik ten osiąga wartości Udo 0,8 W/m2K wpływając tym samym na podwyższenie termoizolacyjności całego budynku. Nowe tworzywo RAU-FIPRO®zapewnia profilom nie tylko niezwykłą stabilność, ale również wysoką odporność na odkształcenia. Dzięki wysokiej stabilności, w większości przypadków można zrezygnować ze stosowania wzmocnień stalowych. Eliminacja stali, będącej przyczyną strat ciepła spowodowanych przez mostki termiczne sprawia, iż drzwi z profili GENEO® mają bardzo dobre właściwości  termoizolacyjne i spełniają standardy budownictwa pasywnego.

Drzwi zewnętrzne są dopełnieniem oferty stolarki okiennej dla domów pasywnych z systemu GENEO® wdrożonej przez Firmę PETECKI na rynek wyrobów budowlanych w Polsce.

Na szczególną uwagę zasługują specjalnie zaprojektowane ukryte zawiasy z możliwością zastosowania pełnej funkcji antywyważeniowej w klasie WK2 nadające drzwiom unikalny, wyjątkowy design i elegancki wygląd.